Біоревіталізація, безперечно, одна з найбільш популярних процедур у клієнтів, коли необхідно терміново освіжити шкіру. Процедура підходить і для чоловіків, і для жінок будь-якого віку, які бажають отримати швидкий результат.
Термін «біоревіталізація» було запропоновано італійськими вченими-дослідниками А. Ді П’єтро та Дж. Ді Санте і означає – «біологічний метод пожвавлення».
Для біоревіталізації використовуються препарати на основі гіалуронової кислоти (ГК). На перший погляд, ця процедура нагадує мезотерапію: і там, і там ін’єкції. Відмінність методик полягає в молекулярній масі ГК та способах введення, а також частоті сеансів.
Гіалуронова кислота для всього?
Справа в тому, що гіалуронова кислота є сировиною для виробництва трьох різних видів препаратів:
для контурної пластики – використовується ГК з найбільшою молекулярною вагою,
для біоревіталізації – із середньою вагою молекули,
для мезотерапії – низькомолекулярна гіалуронова кислота.
Основне завдання ГК при біоревіталізації та мезотерапії – утримувати воду. У той час, як у контурній пластиці гіалуронова кислота повинна заповнювати об’єм.
Живильна волога
Принципово важливою є властивість ГК зв’язувати та утримувати велику кількість води: 1 молекула ДК зв’язує 200-500 молекул води. При цьому вона має ефект «памперса» – не віддає воду навіть при зменшенні її вмісту у навколишньому середовищі.
Гіалуронова кислота утворює «озеро», в якому знаходяться клітини шкіри (фібробласти), і це озеро – живильне середовище для них. Чим багатше наповнення озера, тим більше поживних речовин надходить у клітини, і краще виглядає шкіра. Тому, крім ГК, у сучасні препарати для біоревіталізації вводять амінокислоти, пептиди, мікроелементи, фактори росту тощо.
М’який стимулюючий вплив ГК на клітини шкіри дає виражений омолоджуючий ефект.
Рекомендована частота сеансів біоревіталізації – 1 раз на 2-4 тижні, а кількість процедур на курс – від 2 до 5. Це зумовлено здатністю даного виду ГК зберігатись у місці введення близько 20 днів.
Методика гіалуронової біоревіталізації є однією з найефективніших процедур у сучасній естетичній медицині. Будь-хто, хто спробував її, має можливість оцінити помітний позитивний ефект на шкіру. Її якість змінюється – шкіра стає більш пружною, гладкою, підтягнутою, зникає сухість, розгладжуються зморшки.
Оскільки гіалуронова кислота сприяє відновлювальним процесам у шкірі, пластичні хірурги нерідко рекомендують провести курс процедур перед майбутньою пластичною операцією, оскільки здатність шкіри до загоєння та післяопераційного відновлення буде вищою.
Як відбувається процедура біоревіталізації і що важливо врахувати?
Зону впливу заздалегідь, за 15-20 хвилин, знеболюють спеціальним кремом, а потім мікроін’єкцій вводять гелевий препарат на глибину 1-2 мм. Препарати для біоревіталізації найчастіше випускають у вигляді окремих шприців, що гарантує стерильність та безпеку процедури.
Ми наполегливо звертаємо увагу тих, хто вперше планує зробити цю процедуру. При виборі клініки та лікаря, переконайтеся, що Ви звертаєтеся до фахівців, які мають позитивний досвід та репутацію.
У випадках коли ін’єкції з якихось причин небажані, ми пропонуємо лазерну (безін’єкційну) біоревіталізацію.